Navigation


Lokaty zapoznanie się z pojęciem oszczędności

czwartek, 11 październik 2018 kl. 13:30

O lokatach bardzo dużo się dziś mówi, zaskoczenie? Nie powinno być, ponieważ coraz więcej osób decyduję się na tego typu rozwiązanie jeśli chodzi o oszczędzanie. Teraz są takie czasy, że owe zabezpieczenie jest jak najbardziej na miejscu. Oczywiście pierw zaleca się dokładne przygotowanie a dopiero później podjęcie konkretnej decyzji. Trzeba przyznać, że ciekawe są propozycję, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, szeroka paleta lokat.

Jak wspomniane jest wiele ofert, jednak nie każda godna zainteresowania, bo jak wiadomo każdy klient ma swoje wymagania. To co dla kogoś jest idealne, dla innego po prostu niesatysfakcjonujące. Zaleca się po prostu przeanalizować temat, aby zagwarantowane było pełne bezpieczeństwo.

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , ,


Najważniejsze formy zabezpieczenia kredytu samochodowego

poniedziałek, 13 sierpień 2018 kl. 11:20

Każdy kredytobiorca zastanawiający się nad pozyskaniem kredytu samochodowego powinien przeanalizować przede wszystkim kwestie zabezpieczeń. Akurat zabezpieczenia w kredycie samochodowym to stosunkowo poważna kwestia i w razie problemów ze spłatą zobowiązania bank detaliczny ma prawo odzyskać pojazd i dokonać jego sprzedaży, bez żadnych konsekwencji. W artykule poznasz kluczowe formy zabezpieczenia kredytu samochodowego wraz z krótką charakterystyką.

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , , , , ,


Kredyt 50 000 złotych na 72 miesiące w Raiffeisen Polbanku.

poniedziałek, 25 czerwiec 2018 kl. 12:17

Zaciągając kredyt gotówkowy na kwotę 50 tysięcy złotych z całą pewnością będzie to zobowiązanie z dosyć długim okresem kredytowania. Postanowiliśmy sprawdzić jak będzie wyglądał ten kredyt zaciągnięty w Raiffeisen Polbanku, z okresem kredytowania wynoszącym 72 miesiące. Pożyczając 50 000 złotych na 72 miesiące, bank wyliczył nam koszt kredytu w wysokości 25 960 złotych. Każda rata jaką przyjdzie nam wpłacać do banku co miesiąc będzie po 1055 złotych. Tutaj można zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania wynosi od minimum 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy co pozwala dostosować ilość rat do swoich indywidualnych możliwości finansowych. Oprocentowanie jakie proponuje nam ten bank wynosi od 0% do maksymalnie 10% w skali roku. Co do prowizji za udzielenie zobowiązania jej wysokość może wahać się od 5% do nawet 30%. Maksymalna wysokość prowizji jak można od razu zauważyć jest dosyć duża. Opłata przygotowawcza w przypadku tej oferty wynosi 0%. Bank całkowicie postanowił z niej zrezygnować. Nie musimy brać dodatkowych produktów, aby móc skorzystać z oferty. Nie ma również konieczności zakładania rachunku do spłaty kredytu, a bank za jego wcześniejszą spłatę nie nalicza żadnej prowizji. Harmonogram spłat zobowiązania można zmienić, ale będzie nas to kosztowało 100 złotych. Dokładnie tyle samo zapłacimy za wydłużenie okresu kredytowania. Za każdy monit jaki przyśle nam bank za nie spłacanie zobowiązania przed czasem zapłacimy 30 złotych i zostanie nam to doliczone do całej kwoty zadłużenia.

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , , , ,


Serwis