Navigation


Cztery elementy właściwego wyboru kredytowego.

wtorek, 14 styczeń 2020 kl. 15:50

Noworoczne postanowienia to również wydatki. Jak skutecznie zrealizować zamierzone plany bez uszczerbku naszego domowego budżetu? Może zadajesz sobie takie pytanie niejednokrotnie. Czy warto już na początku roku brać pod rozwagę opcje kredytów gotówkowych które mogą w szybki i skuteczny sposób pchnąć nasz plan do przodu. W tym artykule poznasz cztery zasady jakie warto brać pod uwagę przy wyborze kredytu gotówkowego, sprawdź kredytomania.eu i podejmij jedyną i słuszną decyzję.

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , , , ,


Kredyt hipoteczny

poniedziałek, 28 październik 2019 kl. 14:04

O zakupie własnego mieszkania myśli praktycznie każdy jednak nie jest to takie proste. Zazwyczaj aby spełnić to marzenie musimy wcześniej skorzystać z pomocy banku. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań oraz form finansowania kupna mieszkania jest kredyt hipoteczny. To rozwiązanie jest oczywiście skierowane do osób które nie mają środków aby sfinansować kupno mieszkania za gotówkę. Przed podjęciem decyzji o jego zaciągnięciu powinniśmy dowiedzieć się czym taka naprawdę jest kredyt jakie niesie on za sobą konsekwencje i obowiązki a przede wszystkim musimy wiedzieć jak możemy go uzyskać dzięki dobrej inwestycji na http://www.efektownelokaty.pl nie będzie potrzeby zaciągać tak wielkiego kredytu.

Read More

kaska | |


Czy środki zgromadzone na lokatach bankowych są bezpieczne?

środa, 07 sierpień 2019 kl. 11:29

Lokata bankowa uchodzi w świadomości klientów banków za maksymalnie bezpieczny produkt, na którym można wyłącznie zarobić, ale niczego nie stracić. Niestety odpowiedź dotycząca ochrony pieniędzy w banku nie jest tak oczywista, dlatego warto odwiedzić fachowe blogi jak na przykład ten http://www.bezpiecznachwilowka.com.pl.

Znaczenie BFG we współpracy z bankami

W Polsce za bezpieczeństwo zgromadzonych depozytów odpowiada nie tylko bank, ale również Bankowy Fundusz Gwarancyjny. BFG uaktywnia się w momencie wystąpienia bankructwa placówki. W Polsce do tej pory zbankrutowało sześć banków komercyjnych ze znaczącymi konsekwencjami ekonomicznymi dla konsumentów. BFG gwarantuje depozyty przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, ale do ograniczonej kwoty 100 000 euro. Jak zatem zwiększyć szanse na ochronę pieniędzy, szczególnie większych oszczędności?

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , , , ,


Serwis