Navigation


Masz kredyt hipoteczny – ale czy na pewno go rozumiesz?

wtorek, 24 marzec 2020 kl. 13:56

Spłata kredytu hipotecznego składa się z czterech części: kwoty głównej, odsetek, podatków i ubezpieczenia. Podstawą jest spłata kwoty pożyczki, która zazwyczaj dodaje odsetki lub zysk, który idzie do pożyczkodawcy, podczas gdy podatki stanowią część, która trafia do rządu, a ubezpieczenie chroni kredytodawców w przypadku niespłacenia pożyczki.

Jeśli kiedykolwiek dokonywałeś wcześniej spłat kredytu hipotecznego, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dokładnie, jak wygląda podział kredytu hipotecznego? A może zakładałeś, że odpłacasz się ryczałtem?

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , , ,


Cztery elementy właściwego wyboru kredytowego.

wtorek, 14 styczeń 2020 kl. 15:50

Noworoczne postanowienia to również wydatki. Jak skutecznie zrealizować zamierzone plany bez uszczerbku naszego domowego budżetu? Może zadajesz sobie takie pytanie niejednokrotnie. Czy warto już na początku roku brać pod rozwagę opcje kredytów gotówkowych które mogą w szybki i skuteczny sposób pchnąć nasz plan do przodu. W tym artykule poznasz cztery zasady jakie warto brać pod uwagę przy wyborze kredytu gotówkowego, sprawdź kredytomania.eu i podejmij jedyną i słuszną decyzję.

Read More

kaska | | | Użyte znaczniki: , , , , ,


Kredyt hipoteczny

poniedziałek, 28 październik 2019 kl. 14:04

O zakupie własnego mieszkania myśli praktycznie każdy jednak nie jest to takie proste. Zazwyczaj aby spełnić to marzenie musimy wcześniej skorzystać z pomocy banku. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań oraz form finansowania kupna mieszkania jest kredyt hipoteczny. To rozwiązanie jest oczywiście skierowane do osób które nie mają środków aby sfinansować kupno mieszkania za gotówkę. Przed podjęciem decyzji o jego zaciągnięciu powinniśmy dowiedzieć się czym taka naprawdę jest kredyt jakie niesie on za sobą konsekwencje i obowiązki a przede wszystkim musimy wiedzieć jak możemy go uzyskać dzięki dobrej inwestycji na http://www.efektownelokaty.pl nie będzie potrzeby zaciągać tak wielkiego kredytu.

Read More

kaska | |


Serwis